kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Buesa Blanco, Ionimagen

 

Bosgarren legegintzaldia (1995-1999)

Kargua hartu zuen data: Osteguna, 1995eko ekainaren 22a
Uzteeraren data: 1999ko urtarrilaren 25a
 

 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1995/06/22
1999/01/25
1999/04/19
Nakazaritza Batzordea
Bokala
1995/09/20
1999/01/25
1999/04/19
Kultura Batzordea
Bokala
1995/09/20
1999/01/25
1999/04/19
Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea
Bokala
1995/09/20
1999/01/25
1999/04/19
 
 
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-