kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Ascasso Trincado, Amadoimagen

Lehenengo legegintzaldia (1979-1983)

PSE-PSOE Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
1979ko maiatzaren 7
Uzteeraren data: 1983ko uztailaren 3


 
Cargo
Alta
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1979/05/07
Mahaia
Idazkaria
1981/05/31
Behin Behineko Batzordea
Idazkaria
1983/04/06
Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea
Bokala
1980/04/01
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-