kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Pérez Valderrama, Joséimagen

 

Zazpigarren legegintzaldia

Sozialista Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data: Asteartea, 1983ko maiatzaren 24
Baja heriotzagatik: 1986ko iraila


 
Cargo
Alta
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1983/05/24
Osoko Bilkura
Idazkaria
1985/01/25
Mahaia
Idazkaria
1985/01/25
Bozeramaile Batzarrak
Idazkaria
1985/01/25
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea
Idazkaria
1985/01/25
Hezkuntza eta Kultura Batzordea
Batzordeburua
1983/06/17
Hezkuntza eta Kultura Batzordea
Bokala
1985/02/04
Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea
Bokala
1983/06/17
 
 
 

Lehenengo legegintzaldia

Biltzarkide Taldea: PSE-PSOE
Kargua hartu zuen data: 1979ko maiatzaren 7
Uzteera data: 1983ko maiatzaren 24


 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1979/05/07
Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea
Bokala
1980/04/01
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-