kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Girbau García, Juan Carlosimagen

Hirugarren legegintzaldia (1987-1991)

Sozialista Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
Ostirala, 1997ko uztailaren 3
Uzteeraren data: 1987ko irailaren 21


 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1987/07/03
Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea
Bokala
1987/07/31
Foru Plana, Toki Erakunde eta Hirigintza Batzordea
Bokala
1987/07/31
 
 
 

Bigarren legegintzaldia (1983-1987)

Sozialista Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data: Asteartea, 1983ko maiatzaren 24
Uzteeraren data: 1987ko apirilaren 15
Mahaiaren Idazkaria 1985ko urtarrilaren 25era arte


 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1983/05/24
Mahaia
Idazkaria
1983/05/24
Bozeramaile Batzarrak
Bozeramailea
1985/01/18
Hezkuntza eta Kultura Batzordea
Bokala
1983/06/17
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-