kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Lamaza Martínez, Azucenaimagen

Laugarren legegintzaldia (1991-1995)

Euskal Sozialistak Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
Astelehena, 1991eko ekainaren 17
Uzteeraren data: 1995eko ekainaren 22
 

 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1991/06/17
Osoko Bilkura
Idazkaria
1991/09/24
Mahaia
Idazkaria
1991/09/24
Bozeramaile Batzarrak
Idazkaria
1991/09/24
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Idazkaria
1991/09/24
Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea
Bokala
1991/07/31
 
 
 

Hirugarren legegintzaldia (1987-1991)

Sozialista Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data: Ostirala, 1987ko uztailaren 3
Uzteeraren data: 1991eko martxoaren 27


 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1987/07/03
Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea
Bokala
1987/07/31
Kultura eta Kirolak Batzordea
Bokala
1987/07/31
Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea
Bokala
1987/07/31
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-