kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

San Ildefonso Izaguirre, Robertoimagen

Hirugarren legegintzaldia (1987-1991)

Sozialista Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data: 1987ko uztailaren 3
Uzteeraren data: 1991ko ekainaren 17


 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1987/07/03
Osoko Bilkura
Lehen Lehendakariordea
1989/04/24
Mahaia
Lehen Lehendakariordea
1989/04/24
Bozeramaile Batzarrak
Lehen Lehendakariordea
1989/04/24
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Lehen Lehendakariordea
1989/04/24
Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea
Bokala
1987/07/31
Foru Araubide Batzordea
Bokala
1989/06/09
Bateraezintasun Batzordea
Bokala
1987/07/31
Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea
Bokala
1987/07/31
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-