kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Blanco Gómez, José Luisimagen

 

Seigarren legegintzaldia (1999-2003)

Misto Biltzarkide Taldea (2002/09/20tik)
Batasuna Biltzarkide Taldea (2011/07/11tik  2002/09/20ra arte)
Euskal Herritarrok Biltzarkide Taldea (1999/07/06tik  2001/07/11ra arte)
Barrutia: Aiara/Ayala
Kargua hartu zuen data: Asteartea, 1999ko uztailaren 6a
 

 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1999/07/06
2002/06/25
2003/04/01
Herrilan eta Hirigintza Batzordea
Bokala
1999/09/15
2002/06/25
2003/04/01
 
 
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-