kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Castañer López, Xesquiimagen

 

Zazpigarren legegintzaldia (2003-2007)

Barrutia: Vitoria-Gasteiz
Kargua hartu zuen data: Ostirala, 2003ko ekainaren 13a
 

 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
2003/06/13
2003/07/10
2007/04/03
 
 
 
 
 

Seigarren legegintzaldia (1999-2003)

Barrutia: Vitoria-Gasteiz
Kargua hartu zuen data: Asteartea, 1999ko uztailaren 6a


 

 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Lehendakaria
1999/07/06
 
2003/04/01
Mahaia
Lehendakaria
1999/07/06
 
2003/06/13
Bozeramale Batzarra
Lehendakaria
1999/07/16
 
2003/04/01
Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Lehendakaria
1999/07/30
 
2003/06/13
 
 
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-