kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Velasco Arsuaga, Césarimagen

 

Seigarren legegintzaldia (1999-2003)

Barrutia: Vitoria-Gasteiz
Kargua hartu zuen data: Asteartea, 1999ko uztailaren 6a
 

 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1999/07/06
1999/10/08
2003/04/01
Bateraezintasun Batzordea
Bokala
1999/09/15
1999/10/08
2003/04/01
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Bokala
1999/07/30
1999/10/08
2003/06/13
Herrilan eta Hirigintza Batzordea
Batzordeburua
1999/09/15
1999/10/08
2003/04/01
 
 
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-