kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Sampedro Sampedro, Javierimagen

 

Seigarren legegintzaldia (1999-2003)

Barrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa
Kargua hartu zuen data: Astelehena, 1999ko uztailaren 26a
Heriotza-Baja: 2000ko urtarrilaren 28a
 

 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1999/07/26
2000/01/28
2003/04/01
Nekazaritza eta Ingurumen Batzordea
Bokala
1999/09/15
2000/01/28
2003/04/01
Toki Erakunde, Ekonomi Sustapen eta Garraio Batzordea
Bokala
1999/09/15
2000/01/28
2003/04/01
 
 
 
 
 

Bosgarren legegintzaldia (1995-1999)

Barrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa
Kargua hartu zuen data: Osteguna, 1995ko ekainaren 22a
 

 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
2003/06/13
 
2007/04/03
Nekazaritza Batzordea
Bokala
1995/09/20
 
1999/04/21
Toki Erakunde eta Ekonomi Sustapen Batzordea
Bokala
1995/09/20
 
1999/04/21
 
 
 
 
 

Bigarren legegintzaldia (1983-1987)

Coalición Alavesa Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
Asteartea, 1983ko maiatzaren 24a
Uztearen data: 1987ko apirilaren 15a
 

 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1983/05/24
Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea
Bokala
1983/06/17
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-