kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Isasi Aguirre, Pablo Ramónimagen

 

Seigarren legegintzaldia (1999-2003)

Barrutia: Aiara/Ayala
Kargua hartu zuen data: Asteartea, 1999ko uztailaren 6a
 

 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1999/07/06
2000/01/19
2003/04/01
Gizarte Ongizaterako Batzordea
Bokala
1999/09/15
2000/01/19
2003/04/01
Herrilan eta Hirigintza Batzordea
Bokala
1999/09/15
2000/01/19
2003/04/01
 
 
 
 
 

Laugarren legegintzaldia (1991-1995)

Eusko Alkartasuna Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
Ostirala, 1992ko urtarrilaren 31a
Uztearen data: 1994ko urtarrilaren 21a
 

 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1992/01/31
1994/01/21
1995/04/04
Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea
Bokala
1992/02/03
1994/01/21
1995/04/04
Herrilan, Garraio eta Ingurumen Batzordea
Batzordeburua
1992/02/27
1994/01/21
1995/04/04
Foru Plana, Toki Erakunde eta Hirigintza Batzordea
Bokala
1992/02/03
1994/01/21
1995/04/04
 
 
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-