kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Azofra Iturrospe, Ruthimagen

 

Zortzigarren legegintzaldia (2007-2011)

Barrutia: Vitoria-Gasteiz
Kargua hartu zuen data: Astelehena, 2007ko urriaren 8a
 

Osoko Bilkura
Prokuradorea
2007/10/08
 
2011/03/29
Bateraezintasun Batzordea
Bokala
2007/10/08
2008/09/04
2011/03/29
Bateraezintasun Batzordea
Bokala
2008/09/11
 
2011/03/29
Berrikuntzaren eta Ekonomia Sustapenerako Batzordea
Bokala
2007/10/08
2008/09/04
2011/03/29
Berrikuntzaren eta Ekonomia Sustapenerako Batzordea
Bokala
2008/09/11
 
2011/03/29
Gazteriaren eta Gizarte Sustapenerako Batzordea
Bokala
2007/10/08
2008/09/04
2011/03/29
Gazteriaren eta Gizarte Sustapenerako Batzordea
Bokala
2008/09/11
 
2011/03/29
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Bokala
2007/10/08
2008/09/04
2011/06/15
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Bokala
2008/09/11
2010/12/09
2011/06/15
 
 
 
 
 

EAJ-PNV Biltzarkide Taldean baja data: 04/09/2008
EAJ-PNV Biltzarkide Taldean alta data: 05/09/2008

© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-