kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Sucunza Vicente, José Vidalimagen

Hirugarren legegintzaldia  (1987-1991)

Sozialista Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
Ostirala, 1987ko uztailaren 3
Uzteeraren data: 1991eko ekainaren 17


 
Cargo
Alta
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1987/07/03
Bozeramaile Batzarrak
Bozeramailea
1987/07/13
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Bokala
1987/07/31
Bateraezintasun Batzordea
Bokala
1987/07/31
Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea
Bokala
1987/07/31
Foru Araubide Batzordea
Batzordeburua
1987/07/31
 
 
 

Bigarren legegintzaldia (1983-1987)

Sozialista Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
Asteartea, 1983ko maiatzaren 24
Uzteeraren data: 1987ko uztailaren 3


 
Cargo
Alta
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1983/05/24
Mahaia
Lehendakariordea
1983/05/24
Mahaia
2. Lehendakariordea
1985/01/25
Bozeramaile Batzarrak
Lehendakariordea
1985/01/18
Bozeramaile Batzarrak
2. Lehendakariordea
1985/01/25
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
2. Lehendakariordea
1985/01/25
Ogasun eta Ondare Batzordea
Bokala
1983/06/17
 
 
 

Lehenengo legegintzaldia (1979-1983)

PSE-PSOE Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
1979ko maiatzaren 7
Mahaiaren Idazkaria 1981eko maiatzaren 31ra arte


 
Cargo
Alta
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1979/05/07
Mahaia
Idazkaria
1980/05/25
Ogasun eta Ondare Batzordea
Bokala
1980/04/01
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-