kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Pastor Álvarez, Juanimagen

 

Bosgarren legegintzaldia (1995-1999)

Euskal Sozialistak Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
Osteguna, 1995eko ekainaren 22a
Uztearen data: 1999ko apirilaren 21a
 

 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1995/06/22
Nekazaritza Batzordea
Bokala
1995/09/20
Foru Araubide Batzordea
Bokala
1995/09/20
Kultura Batzordea
Bokala
1995/09/20
Toki Erakunde eta Ekonomi Sustapen Batzordea
Bokala
1995/09/20
Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea
Bokala
1995/09/20
Herrilan, Hirigintza eta Ingurumen Batzordea
Batzordeburua
1995/09/20
Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Bokala
1995/09/20
Trebiñori buruzko Batzorde Berezia
Bokala
1996/03/29
 
 
 

Laugarren legegintzaldia (1995-1995)

Euskal Sozialistak Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
Astelehena, 1991ko ekainaren 17a
Uztearen data: 1995eko ekainaren 22a
 

 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Lehendakaria
1991/06/17
Mahaia
Lehendakaria
1991/06/17
Bozeramaile Batzarrak
Lehendakaria
1991/06/25
Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Lehendakaria
1991/07/05
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-