kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Martínez Pérez, Alfonsoimagen

 

Tercera legislatura (1987-1991)

Grupo Juntero Socialistas Vascos
Fecha toma posesión:
Viernes, 3 de julio de 1987
Fecha de baja: 17 de junio de 1991
 

 
Cargo
Alta
Pleno
Procurador
03/07/1987
Comisión de Agricultura, Ganadería y Montes
Vocal
31/07/1987
Comisión de Ordenación Territorial y Fomento
Vocal
31/07/1987
Comisión de Reglamento y Gobierno Interior (Comisión Permanente)
Vocal
31/07/1987
Comisión de Régimen Foral
Vocal
31/07/1987
 
 
 

Bigarren legegintzaldia (1983-1987)

Euskal Sozialistak Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
Asteartea, 1983ko maiatzaren 24a
Uztearen data: 1987ko uztailaren 3a
 

 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1983/05/24
Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea
Bokala
1983/11/18
Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea
Bokala
1983/06/17
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Bokala
1985/01/25
Bozeramaile Batzarrak
Bozeramailea
1985/01/18
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-