kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Leza Ibáñez de Gauna, Robertoimagen

 

Lehenengo legegintzaldia (1979-1983)

Misto Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data: 1979ko maiatzaren 7a
Uztearen data: 1983ko maiatzaren 24a
 

 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1979/05/07
Nekazaritza, Abelzaintza eta Mendien Batzordea
Bokala
1980/03/14
Behin Behineko Batzordea
Bokala
1983/04/06
Hauteskunde Arauei buruzko Batzorde Berezia
Bokala
1982/06/29
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-