kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Ibáñez de Matauco Cueto, Jesús Ignacioimagen

 

Hirugarren legegintzaldia (1987-1991)

Eusko Alkartasuna Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
Ostirala, 1987ko uztailaren 3a
Uztearen data: 1991ko apirilaren 1a
 

 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1987/07/03
Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea
Bokala
1989/02/09
Kultura eta Kirolak Batzordea
Bokala
1987/07/31
Foru Araubide Batzordea
Bokala
1987/07/31
 
 
 

Lehenengo legegintzaldia (1979-1983)

PNV Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
1979ko maiatzaren 7a
Uztearen data: 1983 maiatzaren 24a
 

 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1979/05/07
Foru Araubidea eta Udal-Gaiak Batzordea
Batzordeburua
1980/04/01
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-