kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Cámara Rodríguez, Rafaelimagen

 

Bosgarren legegintzaldia (1995-1999)

Barrutia: Vitoria-Gasteiz
Kargua hartu zuen data: 1995eko ekainaren 2a
 

 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1995/06/22
1996/04/16
1999/04/19
Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea
Bokala
1995/09/20
1996/04/16
1999/04/19
Arautegi eta Barne-Gobernu Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Bokala
1995/09/20
1996/04/16
1999/07/06
 
 
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-