kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

García Hidalgo, Victorianoimagen

Hirugarren legegintzaldia (1987-1991)

Sozialista Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
Ostirala, 1997ko uztailaren 3
Uzteeraren data: 1989ko apirilaren 14


 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
1. Lehendakariordea
1987/07/03
Mahaia
1. Lehendakariordea
1987/07/03
Bozeramaile Batzarrak
1. Lehendakariordea
1987/07/13
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
1. Lehendakariordea
1987/07/31
Foru Araubide Batzordea
Bokala
1987/07/31
Foru Plana eta Toki Erakundeen Batzordea
Bokala
1987/07/31
 
 
 

Bigarren legegintzaldia (1983-1987)

Sozialista Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data: Asteartea, 1983ko maiatzaren 24
Uzteeraren data: 1987ko uztailaren 3


 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1983/05/24
Mahaia
Idazkaria
1986/09/30
Bozeramaile Batzarrak
Idazkaria
1986/09/30
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Idazkaria
1985/01/25
Foru Araubidea eta Udal-Gaiak Batzordea
Batzordeburua
1983/06/17
     
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-