kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

López de Juan Abad Fernández de Labastida, José Manuelimagen

Bosgarren legegintzaldia (1995-1999)

Eusko Abertzaleak Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data: Osteguna, 1995eko ekainaren 22
Baja heriotzagatik: 1999ko apirilaren 3


 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Lehendakaria
1995/06/22
Mahaia
Lehendakaria
1995/06/22
Bozeramaile Batzarrak
Lehendakaria
1995/06/29
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Lehendakaria
1995/09/20
 
 
 

Laugarren legegintzaldia (1995-1995)

Eusko Abertzaleak Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data: Astelehena, 1991eko ekainaren 17
Uzteeraren data: 1995eko ekainaren 22


 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
1. Lehendakariordea
1991/06/17
Mahaia
1. Lehendakariordea
1991/06/17
Bozeramaile Batzarrak
1. Lehendakariordea
1991/06/25
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
1. Lehendakariordea
1991/07/05
Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea
Bokala
1991/07/31
Herrilan, Garraioak eta Ingurumen Batzordea
Bokala
1991/07/31
Foru Araubide Batzordea
Bokala
1991/07/31
Trebiñori buruzko Batzorde Berezia
Bokala
1994/11/15
 
 
 

Hirugarren legegintzaldia (1987-1991)

Eusko Abertzaleak Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data: Ostirala, 1987ko uztailaren 3
Uzteera data: 1991eko martxoaren 27


 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1987/07/03
Bozeramaile Batzarrak
Bozeramailea
1988/01/20
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Bokala
1989/09/18
Bateraezintasun Batzordea
Bokala
1987/07/31
Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea
Bokala
1987/07/31
Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea
Bokala
1987/07/31
Foru Araubide Batzordea
Bokala
1987/07/31
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-