kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Rojo García, Francisco Javierimagen

 

Zazpigarren legegintzaldia (2003-2007)

Barrutia: Vitoria-Gasteiz
Kargua hartu zuen data: Ostirala, 2003ko ekainaren 13a
 

 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
2003/06/13
2004/04/07
2007/04/03
 
 
 
 
 

Hirugarren legegintzaldia (1987-1991)

Kargua hartu zuen data: Ostirala, 1987ko uztailaren 3a
Uztearen data: 1987ko azaroaren 23a
 

 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1987/07/03
 
 
 

Bigarren legegintzaldia (1983-1987)

Kargua hartu zuen data: Asteartea, 1983ko maiatzaren 24a
Uztearen data: 1987ko apirilaren 15a
 

 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1983/05/24
Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea
Bokala
1983/06/17
Forondako Aireportua sustatzeko politikaren segimenduko Batzorde Berezia
Bokala
1987/01/16
Bateraezintasun Batzordea
Bokala
1985/01/25
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-