kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Ormazabal Askasibar, Féliximagen

 

Seigarren legegintzaldia (1999-2003)

Barrutia: Vitoria-Gasteiz
Kargua hartu zuen data: Asteartea, 1999ko uztailaren 6a
 

 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1999/07/06
2000/11/09
2003/04/01
Bozeramale Batzarra
Bozeramale
1999/09/28
2000/11/08
2003/04/01
Foru Araubide Batzordea
Bokala
1999/09/15
2000/11/09
2003/04/01
Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Bokala
1999/09/10
2000/11/09
2003/06/13
Trebinori Buruzko Batzorde Berezia
Bokala
1999/10/08
2000/11/09
2003/04/01
 
 
 
 
 

Bosgarren legegintzaldia (1995-1999)

Barrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa
Kargua hartu zuen data: Osteguna, 1995eko ekainaren 22a
 

 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1995/06/22
 
1999/07/06
 
 
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-