kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Marco Tabar, Alfredoimagen

 

Zazpigarren legegintzaldia

Barrutia: Vitoria-Gasteiz
Kargua hartu zuen data: Ostirala, 2003ko ekainaren 13


 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
2003/06/13
 
2007/04/03
Bateraezintasun Batzordea
Bokala
2003/09/19
 
2007/04/03
Foru Araubide Batzordea
Bokala
2003/09/19
 
2007/04/03
Hirigintza eta Ingurumen Batzordea
Bokala
2003/09/19
 
2007/04/03
 
 
 
 
 

Seigarren legegintzaldia

Barrutia: Vitoria-Gasteiz
Kargua hartu zuen data: Asteartea, 1999ko uztailaren 6


 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Lehen Lehendakariordea
1999/07/06
1999/07/29
2003/04/01
Mahaia
Lehen Lehendakariordea
1999/07/06
1999/07/29
2003/04/01
Bozeramaile Batzarrak
Lehen Lehendakariordea
1999/07/16
1999/07/29
2003/04/01
 
 
 
 
 

Lehenengo legegintzaldia

Biltzarkide Taldea: UCD
Kargua hartu zuen data: 1979ko maiatzaren 7
Uzteera data: 1980ko maiatzaren 25


 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1979/05/07
1980/05/25
1983/05/24
Foru Araubidea eta Udal-Gaiak Batzordea
Bokala
1980/04/01
1980/05/25
1983/05/24
 
 
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-