kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Aguirre Uribe, María Jesúsimagen

 

Zortzigarren legegintzaldia (2007-2011)

Barrutia: Vitoria-Gasteiz
Kargua hartu zuen data: Asteazkena, 2007ko ekainaren 20


 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Bigarren Lehendakariordea
2007/06/20
 
2011/03/29 
Mahaia
Bigarren Lehendakariordea
2007/06/20
 
2011/06/20
Bozeramaile Batzarrak
Bigarren Lehendakariordea
2007/06/29
 
2011/03/29 
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Bigarren Lehendakariordea
2007/07/23
 
2011/06/20
Gizarte Ongizaterako Batzordea
Bokala
2007/09/24
 
 2011/03/29
Bateraezintasun Batzordea
Bokala
2007/09/24
2007/10/08
 2011/03/29
Gazteriaren eta Gizarte Sustapenerako Batzordea
Bokala
2007/09/24
2007/10/08
2011/03/29 
Foru Araubidea Batzordea
Bokala
2007/10/08
 
 2011/03/29
 
 
 
 
 

Zazpigarren legegintzaldia (2003-2007)

Barrutia: Vitoria-Gasteiz
Kargua hartu zuen data: Ostirala, 2003ko ekainaren 13


 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Bigarren Lehendakariordea
2003/06/13
 
2007/04/03
Mahaia
Bigarren Lehendakariordea
2003/06/13
 
2007/06/20
Bozeramale Batzarra
Bigarren Lehendakariordea
2003/06/25
 
2007/04/03
Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Bigarren Lehendakariordea
2003/07/16
 
2007/06/20
Gizarte Ongizaterako Batzordea
Bokala
2003/09/19
 
2007/04/03
Autista-motako gaixo helduentzako arretarako eguneko jardueren zentro bat eraikitzeko Ponentzia
Bokala
2005/03/04
 
2005/06/14
Gizarte politika berriak aztertzeko ponentzia
Bokala
2005/05/05
 
2007/04/03
 
 
 
 
 

Seigarren legegintzaldia (1999-2003)

Barrutia: Vitoria-Gasteiz
Kargua hartu zuen data: Asteartea, 1999ko uztailaren 6


 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1999/07/06
 
2003/04/01
Gizarte Ongizaterako Batzordea
Bokala
1999/09/15
 
2003/04/01
Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea
Bokala
1999/09/15
2000/11/29
2003/04/01
 
 
 
 
 

Lehenengo legegintzaldia (1979-1983)

Kargua hartu zuen data: 1979ko maiatzaren 7
Uztearen data: 1983ko maiatzaren 24


 
Kargua
Hartuera
Borondatezko uzteera
Organoaren jardunaldiaren bukahera data
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1979/05/07
 
1983/05/24
Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea
Bokala
1980/04/01
 
1983/05/24
 
 
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-